.:: Firma Profili ::.

DEMİR İŞ ÇELİK; Hayvancılık ekipmanlarıı imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Hayvancılık ekipmanları alanında Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi kendisine ilke edinen " Demir İş Çelik " Müşterisine Kaliteli ürün ve ekipmanı, en ekonomik şartlarda sunmayı amaçlamıştır.

Üretimini yaptığımız Buzağı kulübesi ve Donmaz Suluklara satış ve satış sonrasında da toplam kalite anlayışı uygulanmaktadır. Biz, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve üretim kalitesinde gösterdiğimiz titizliği ve mükemmeliyeti sürekli muhafaza etmekteyiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Misyonu :

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Hayvancılık Ekipmanları sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan bir firma olmaktır.

Vizyon :

Hayvancılık Ekipmanları sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak ismimizin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, ürünlerimize ihtiyaç duyulduğunda, akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.      

 
Demiriş Çelik
Hayvancılık Ekipmnaları Sanayi